Arven

Jack Russell Terrier

 
S Průkazem původu: Arven z Ladova kraje.
Narozena: 8.3.2007 - 9.10.2017
Srst: broken
Barva srsti: bílá, hnědé znaky
Výška: 28 cm
Arven je náš andílek, který někdy v kontrastu s Mejsí vypadá jako klidný pejsek, ale zdání klame a když chce, umí se taky pořádně rozblbnout. Ze všeho nejraději má vodu. Díky ní jsme zkusili vodní záchranářský výcvik, kde mezi velkými psy vypadá trošku zvláštně, ale na co nestačí svou velikostí, dožene odhodláním a chutí jít do vody a pracovat. Rychle pochopí co se po ní chce a ve vodě pracuje s neuvěřitelnou chutí a elánem.
Pak samozřejmě fenám věnujeme každou volnou chvilku. Jsou právoplatnými členy naší domácnosti. Pořád něco podnikáme a někam vyrážíme. Není víkend, který by jsme seděli doma. Rádi s nimi zkoušíme, co dovedou a Jack russel je opravdu všestranný pes. Jezdí s námi všude na výlety , in line brusle. Zkoušíme Coursing, Flyball, samozřejmě základy poslušnost a lovecký výcvik. Arven odchovala jeden vrh a všechna štěňátka zdědila vyrovnanou povahu a líbivý vzhled. Se všemi jsme dále v kontaktu.
Bohužel ve věku 10 let prohrála boj s rakovinou. Strašně moc nám chybí. Byla náš nejrozumnější pejsek a strašně si pamatovala. I po roce když jsme přijeli na chatu hned věděla kde je. Blížili jsme se k moři a hned chtěla jít plavat. Milovala hlavně vození na člunu, serfu, kánoi, jít někoho zachraňovat, prostě vodu.
Rodiče:  Otec    - For Pleasure of the Hunters Pride
 

CHAMPION-PL
Champion-Jun.PL
CACIB 5x
Res.CACIB 3x
BIS 3x
BIG 3x
BOB 9x
Klubový vítěz LIT
Klubový vítěz ml.PL
Vítěz mladých PL
CAC H 2x
Res. CAC SK
CAC LIT 2x

Matka – Bubble Bessy z Jeřeně

CAC CZ
Výborná

Zkoušky:
ZZO
ZOP

arven u vetraku