nroh_ovlad (1K) nroh_ovlad2 (1K) nroh_ovlad3 (1K) nroh_ovlad4 (1K) nhranap (1K) nhranad (1K) nhranan (1K) nhranal (1K) rychle nacteni oarven

Mejsí

Jack Russell Terrier
S Průkazem původu: Animace Daschia
 
Narozena: 23.1.2008
Srst: hladká
Barva srsti: trikolor
Výška: 29 cm
zkoušky: ZN
Mejsí je náš čertík z krabičky. Zvědavá, všude musí být nic ji nesmí utéct. Taky by se pořád mazlila. Miluje všechny lidi a s každým je hned kamarád.
3.10.2009 složila norovací zkoušky s plným počtem bodů. Fenám věnujeme každou volnou chvilku a máme je pro radost. Jsou právoplatnými členy naší domácnosti. Pořád něco podnikáme a někam vyrážíme. Není víkend, který by jsme seděli doma. Rádi s nimi zkoušíme, co dovedou a Jack russel je opravdu všestranný pes. Jezdí s námi všude na výlety, procestovaly s námi půl Evropy. Chodíme na in line brusle, běžky, Coursing, Flyball, agility, lovecký výcvik a samozřejmě základy poslušnosti. Pak taky jezdíme na vodní záchranářský výcvik. Ten Mejsí moc baví, vlastně ji baví cokoliv, co může s námi podnikat u čeho je sranda. Odchovala jeden nadpočetný vrh, kde se o všech devět štěňátek s neuvěřitelnou obětavostí starala. Štěňátek měla za dva vrhy a další štěňátka neplánujeme.
Rodiče: Otec: Clay Maya Russell

Res.CAC PL
výborný

Matka – Julia Póldiable

CAC 2x
Výborná

odkaz na naší milovanou Arven 2007 - 2017

arven u vetraku